ЦЕНТР НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
"БАВАРСЬКИЙ ДІМ, ОДЕСА"
Ласкаво просимо!

Курси німецької мови в Одесі і будь-якій точці світу

Вчи німецьку мову в аккредитованому центрі Goethe-Institut Ukraine! Заповніть, будь ласка, форму і ми зв 'яжемося з Вами по телефону або електронною поштою!
Рівень, який Вас цікавить
Напишіть Ваші запитання чи коментар
Про нас
Ми є єдиним в Одесі офіційним акредитованим партнером Німецького культурного центру "Goethe-Institut в Україні" і пропонує всім зацікавленим особам вивчати німецьку мову на високому, якісному рівні.

Мовні курси в Центрі німецької мови організовані за моделлю курсів Goethe-Institut; вони є складовими системи, орієнтованої на загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою.
МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ

Заняття в Центрі німецької мови проходять за комунікативною методикою, яку Goethe-Institut успішно практикує по всьому світу.
Слухачі курсів за допомогою автентичних текстів, актуальної інформації та підручників з Німеччини отримують знання з сучасної німецької мови, які можуть застосувати на практиці.
Особливості викладання за комунікативною методикою:

✅ з першого заняття викладання на курсах здійснюється німецькою мовою;

✅ у навчанні застосовують різні сучасні технічні засоби;

✅ форми роботи на заняттях постійно змінюються: слухачі працюють всі разом, у групах або самостійно;

✅ відносини між викладачем і слухачами базуються на партнерських основах;

✅ граматичний матеріал інтегрований у процес комунікативного навчання.
ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ РІВНІ І МОВНІ КУРСИ

Всі курси в центрі німецької мови базуються на загальноєвропейських компетенціях володіння іноземною мовою (CEFR). CEFR (Common European Framework of Reference) - система рівнів володіння іноземною мовою, використовувана в Європейському Союзі.

А1
Уміння і навички:
Розумію і можу спожити в мові знайомі фрази і вирази, необхідні для виконання конкретних завдань. Можу представитися і представити інших, ставити питання і відповідати на питання про місце проживання, знайомих, майно. Можу брати участь в нескладній розмові, якщо співбесідник говорить повільно і виразно і готовий надати допомогу.
Дізнатися про набір в групи А1
А2
Уміння і навички:
Розумію окремі речення і вирази, що часто зустрічаються, пов'язані з основними сферами життя (наприклад, основні відомості про себе і членів своєї сім'ї, покупки, працевлаштування і т. п.). Можу виконати завдання, пов'язані з простим обміном інформацією на знайомі або побутові теми. У простих виразах можу розповісти про себе, своїх рідних і близьких, описати основні аспекти повсякденного життя.

Дізнатися про набір в групи А2

В1
Уміння і навички:
Розумію основні ідеї чітких повідомлень, зроблених на літературній мові на різні теми, що типово виникають на роботі, навчанні, дозвіллі і так далі. Умію спілкуватися в більшості ситуацій, які можуть виникнути під час перебування в країні мови, що вивчається. Можу скласти зв'язне повідомлення на відомі теми або теми, що особливо цікавлять мене. Можу описати враження, події, надії, прагнення, викласти і обгрунтувати свою думку і плани на майбутнє.
Дізнатися про набір в групи В1
В2
Уміння і навички:
Розумію загальний зміст складних текстів на абстрактні і конкретні теми, у тому числі, вузькоспеціальні тексти. Говорю досить швидко і спонтанно, щоб постійно спілкуватися з носіями мови без особливої скрути для будь-якої із сторін. Я умію робити чіткі, детальні повідомлення на різні теми і викласти свій погляд на основну проблему, показати перевагу і недоліки різних думок.
Дізнатися про набір в групи В2

С1
Уміння і навички:
Розумію об'ємні складні тексти на різну тематику, розпізнаю приховане значення. Говорю спонтанно в швидкому темпі, не випробовуючи скрути з підбором слів і виразів. Гнучко і ефективно використовую мову для спілкування в науковій і професійній діяльності. Можу створити точне, детальне, добре збудоване повідомлення на складні теми, демонструючи володіння моделями організації тексту, засобами зв'язку і об'єднанням його елементів.
Дізнатися про набір в групи С1
С2
Уміння і навички:
Розумію практично будь-яке усне або письмове повідомлення, можу скласти зв'язний текст, спираючись на декілька усних і письмових джерел. Говорю спонтанно з високим темпом і високою мірою точності, підкреслюючи відтінки значень навіть в найскладніших випадках.
Іспити
МИ Є АКРЕДИТОВАНИМ ПАРТНЕРОМ GOETHE-INSTITUT UKRAINE! БАГАТО ІСПИТІВ GOETHE-INSTITUT МОЖНА ЗДАТИ ПРЯМО У НАС В «БАВАРСЬКОМУ ДОМІ, ОДЕСА», ЯК ТІЛЬКИ ЗНІМУТЬ ОБМЕЖЕННЯ, ПОВ'ЯЗАНІ З ПАНДЕМІЄЮ КОРОНАВІРУСА.


РІВНІ GEFR
Іспити Goethe-Institut та кількість академічних годин (1 година = 45 хвилин) підготовки
Goethe-Zertifikat А1: Start Deutsch 1 (дорослі)

Goethe-Zertifikat А1: Fit in Deutsch 1 (підлітки)
Кількість академічних годин підготовки: 130-170
Goethe-Zertifikat А2: Start Deutsch 2 (дорослі)

Goethe-Zertifikat А2: Fit in Deutsch 2 (підлітки)
Кількість академічних годин підготовки: 280-320
Goethe-Zertifikat B1
Кількість академічних годин підготовки: 420-470
Goethe-Zertifikat B2
Кількість академічних годин підготовки: 580-620
Goethe-Zertifikat С1
Кількість академічних годин підготовки: 880-920
Goethe-Zertifikat С2
Кількість академічних годин підготовки: 1000-1150
УМОВИ НАВЧАННЯ
Допуск за віком

Курси нашого центру німецької мови відкриті для Вас, якщо Вам виповнилося не менше 14 років. Винятки становлять окремі дитячі групи, набір до яких здійснюється за віком та рівнем попередніх знань.
Умови допуску

Реєстрація в групах будь-якого рівня від А2 до С1 включно можлива тільки після
✓ пред'явлення нашого сертифіката про успішне закінчення попереднього рівня не більше 6 місяців тому
або
✓ пред'явлення аналогічного сертифіката від Goethe-Institut
либо
✓ попереднього безкоштовного письмового та усного тестування нашим фахівцем.
Вартість навчання на курсах, умови оплати
Після запису на курси Ви дізнаєтеся, коли і де потрібно оплатити курс. Якщо оплата за курси не внесена вчасно, Ви втрачаєте право відвідувати курси.
У зазначену вартість курсу НЕ входить вартість підручників.
Заняття в період карантину та локдауну
У зв'язку із запровадженням в Одеській області «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки введено додаткові обмеження: з 25 жовтня 2021 року відвідування офісу центру можливе лише за умови пред'явлення документа про повний курс вакцинації проти COVID-19 або актуального (до 72 годин) ПЛР-теста.

У період локдауну всі групи, що працюють в приміщеннях центру, тимчасово переходять на дистанційний формат навчання за заявленим спочатку розкладом. Канікули в період локдауну не вводяться і оплата за навчання на курсі не повертається.
Пропуск занять/Перехід в іншу групу
Ви можете перейти в іншу групу, якщо
 • Вам не підходить інтенсивність навчання
 • Ви пропустили кілька занять поспіль і у Вас утворилася значна прогалина в знаннях
 • Вам не підходить розклад.
З цим запитанням слід звернутися до Вашого викладача або завучу центру.
  Зміна рівня

  Якщо Ви переконалися в певній невідповідності курсів рівню Ваших знань, незважаючи на результати вступного тесту, Ви можете змінити групу протягом двох тижнів після початку навчання на курсах.
  Зверніться до Вашого викладача або завучу центру за консультацією та допомогою у підборі альтернативної групи.
  Свідоцтво про навчання

  Після закінчення курсів Ви отримаєте свідоцтво про навчання на курсах, якщо Ви: відвідали не менше 70% занять на курсах; успішно закінчили курси, склавши фінальний тест. Свідоцтво про навчання на курсах дає Вам право автоматично (тобто без вступного тесту) записатися на курси вищого рівня.
  Відмова від навчання

  Після початку курсів оплачені кошти не повертаються. У разі неможливості навчання в обраній групі внесена оплата може бути переоформлена на інший обраний курс у нашому центрі німецької мови.
  Відсутність занять

  У святкові дні заняття не проводяться. Це враховано у Вашому семестровому плані, так що кількість занять від цього не змінюється. Якщо заняття не проводяться з причин, за які несе відповідальність Центр німецької мови, ці заняття будуть відпрацьовані за домовленістю між керівником і слухачами центру.
  Знижка на іспити Goethe-Institut Ukraine
  Всі слухачі курсів нашого центру, які оплатили і закінчили мінімум один повний курс, мають право на отримання знижки на іспит Goethe-Institut Ukraine, не залежно від місця його проведення.
  Перед реєстрацією на іспит на сайті Goethe-Institut Ukraine зверніться до завуча нашого центру для отримання коду на знижку. Після реєстрації на іспит без коду надання знижки неможливе.
  Наші новини
  вул. Успенська, д. 60, оф.2 (другий поверх)
  65045 Одеса
  Україна

  +380668611508
  +38048777 06 96

  info@bayernhaus.com.ua
  Нас можна знайти тут:
  Ваші ім`я та прізвище
  Ваш номер телефону
  Адреса електронної пошти
  Напишіть Ваше запитання або залиште коментар