Наш календар

Східноєвропейська конференція 2020 року - Віртуальна конференція

14 Грудня 2020
Спочатку заплановану на березень 2020 конференцію в Берліні довелося скасувати через пандемію коронавирусной інфекції COVID-19.
Ми раді, що Мішель Казачкін, Спеціальний посланник Генерального секретаря ООН з ВІЛ / СНІДу в Східній Європі; Ральф Юргенс, старший координатор з прав людини Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та Рамінта Штуйкіте, Старша радник Спеціального посланника Генерального секретаря ООН з ВІЛ/СНІДу в Східній Європі та Центральній Азії, підтвердили свою участь в конференції.
Незважаючи на всі зусилля, обіцянки і заклики до дій, Східна Європа все ще «не в фокусі», якщо говорити про ВІЛ / СНІД, туберкульоз та вірусні гепатити. У той час як у багатьох інших країнах епідемії ВІЛ вдалося стримати, число інфікованих людей в Східній Європі і Центральній Азії продовжує зростати. Пандемія короновірусні інфекції посилює цю ситуацію в східноєвропейському регіоні.
У той час, як робота в сфері ВІЛ/СНІДу в багатьох західних країнах вважається, серед іншого, правозахисною роботою, обумовлює досить конкретні вимоги до прав і благополуччя людей, робота в сфері ВІЛ/СНІДу в східноєвропейських країнах занадто часто зводиться до медичної допомоги та політиці в галузі охорони здоров'я. Тому ми запрошуємо ЕКСПЕРТІВ і представників НУО з країн ВЕЦА для спільного обговорення і дебатів з проблем і можливостей розвитку роботи в області ВІЛ/СНІДу.
Конференція організована Європейським Дією зі СНІДу, НАТО проти СНІДу, Хлібом для світу і Німецької асоціацією ВІЛ-сервісних організацій, і підтримана Федеральним Міністерством охорони здоров'я.

04.12.2020

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ
Центр соціальної роботи