Франкфурт - кримінальна столиця!
Кримінальна столиця?
З 2016 року Франкфурт-на-Майні став фінансовою столицею Європи, зайнявши місце Лондона. Місто отримало також два фінансові прізвиська: "Банкфурт" (Bankfurt), а також "Майнхеттен" ("Манхеттен на Майні"). І цього ж року у нього з 'явився ще один титул- "Кримінальна столиця Німеччини"!

Найбагатше і кримінальне місто Німеччини! Вже представили гучні пограбування найбільших банків людьми в масках Коля, Шредера і Меркль? Хитромудрі фінансові афери або зухвалі пограбування елітних бутиків? А, може, безбашених "працівників ножа і сокири" в районі вокзалу? (До речі, досить колоритна публіка, з якою не виникає бажання познайомитися ближче...)

Друзі, розслабтеся і здайте попкорн назад! Знаменитий найбільший у Німеччині аеропорт з найпотужнішим потоком контрабанди, а також дрібними крадіжками багажу створює досить погану статистику місту.
Про павутиння... і кровоносну систему сучасної цивілізації!
Саме тут, у фінансовому епіцентрі Німеччини, б'ється її пульс - у Франкфурті-на-Майні, найбільшій інтернет- точці обміну трафіком на планеті, що б' є всі рекорди!

Тут же, над землею і під землею, розміщені кілька найбільших дата-центрів. Це столиця світового інтернету (Нью-Йорк, Лондон і Амстердам нервово дихають у спину).
Ви вже здогадалися, чому саме у Франкфурті знаходяться найбільші генеральні консульства США, Росії і Китаю?

Але іноземним туристам рано радіти: в цьому епіцентрі всесвітньої павутини все безнадійно в вай-фаєм на вулицях і в кафе!
Збережений раритет!
Хочете знайти той самий єдиний уцілілий (з 1200!) фахверковий будинок XVI століття в старому центрі? У березні 1944 року історичний центр Франкфурта був повністю зруйнований під час повітряних бомбардувань. А будинок Вертгейма вцілів завдяки своєму підвалу і виходу до річки!

Справа в тому, що з початком війни всі підвали старого центру були з'єднані між собою і вели з міста до річки Майн. Коли від бомбардувань спалахнули старовинні дерев'яні будинки, пожежники не могли впоратися з таким масштабом вогню і поливали тільки шлях порятунку тисячі жителів міста до Майна, який і проходив через цей будинок!

Запам'ятайте адресу: Fahrtor 1, 60311 Frankfurt am Main
П'ятдесят відтінків сірого... або синього?
Наші враження про франкфуртців:

* Такої концентрації чоловіків у брендовому взутті та стильних сірих і синіх костюмах усіх відтінків і сорочках, підігнаних за фігурою, на квадратний метр, мабуть, не зустрінеш у жодному німецькому місті!
* Як правило, відмінно освічені і націлені на успішну кар 'єру.
* Практично не їздять на велосипедах містом, що абсолютно нетипово для німців.
* Відкриті, люб'язні та товариські. Саме втілення поняття "yuppie".

Яким же ще можна бути в німецькій столиці банків і бізнесу?
У всіх секретах бізнес-столиці Німеччини для нас розбиралася Марія Дегтяренко, команда "Баварського дому, Одеса".
Німецька мова для дорослих і дітей в Одесі
Японська вишня
в Німеччині!
Вишневий тунель у Бонні
Весна - це період неймовірно ніжних фарб! І місто Бонн, колишня столиця Західної Німеччини, славиться на всю Німеччину своїми квітучими алеями!

🌸 У 1984 році в Бонні, піклуючись про чистоту повітря, були висаджені японські вишні, які прикрасили собою історичний центр Бонна, а сьогодні радують всіх перехожих нагадуючи про прихід весни.
🌸 Щоб побачити приголомшливий вишневий тунель, в Бонн треба приїжджати навесні. Точної дати цвітіння ніхто не знає, але приблизно цей початок - середина квітня. Цього року весна пізня і ніжне цвітіння прикрасило Бонн в середині квітня.
Рожева магія

🌸 Якщо Ви думаєте, що з приходом ночі "рожева магія" закінчується, то Ви глибоко помиляєтеся.
🌸 Вночі, коли вулиці міста освітлюються тільки вуличними ліхтарями, магія рожевого кольору залишається особливо дивовижною.

🌸 Ці вулиці зовсім ненадовго - всього два тижні в році - стають найбільш романтичними алеями з квітучих вишень, після чого вони знову стають схожими на сотні інших...
Мільйон євро від японців
🌸 Не відстає від колишньої столиці і нинішня! У Берліні квіти японської вишні не тільки прекрасні, а й мають свою історію. Падіння Берлінської стіни стало резонансною подією в усьому світі. А на японському телебаченні стартувала кампанія "Сакура" на підтримку об'єднання Німеччини. Жителі країни охоче відгукнулися на заклик допомогти прикрасити понівечений бомбардуваннями і стіною Берлін та зібрали більше одного мільйона євро!

Кілька тисяч саджанців сакури були висаджені вздовж "мертвої смуги", що розділяла місто на захід і схід. Посил японців був прекрасний: Нехай краса і аромат квітів скрасять багаторічні шрами на тілі німецької столиці.
Терапія красою
У рамках кампанії "Сакура" навколо Берліна і Бранденбурга було посаджено 9000 дерев, починаючи з листопада 1990 року - незабаром після возз'єднання і падіння Берлінської стіни. Отже, розкриваємо найбільш "вишневі" місця в Берліні:
🌸 Борнхольмер штрассе може похвалитися 215 японськими вишневими деревами і навіть меморіалом кампанії Сакури.
🌸 Навколо Глінікер Брюке (Міст Глинике), більш відомий як Міст шпигунів.
🌸 Дерева станції Lichterfelde Süd можна знайти, прогулюючись по Holtheimer Weg.
🌸 Lohmühlenbrücke на кордоні Альт-Трептів і Нойкельн має 45 вишневих дерев і ще один пам 'ятник Сакура-кампанії.
🌸 Gärten der Welt (Сади Миру) прикрашають 80 дерев. А щороку тут влаштовується спеціальне свято цвітіння сакури- Kirschblütenfest!

  Вирушаємо до Святого міста Кельн!
  Чому ж він Святий?
  Прочитавши заголовок, Ви напевно вирішили, що сьогодні йтиметься про Ізраїль чи Італію! Але тут Вас очікує сюрприз - адже і в Німеччині є приголомшливе місто з таким статусом!

  Саме такий титут - Святе місто - в середні століття католицька церква присвоїла Кельну, адже в XVI столітті в Кельні знаходилося посольство Папи Римського. Подібний статус на даний момент мають тільки Рим і Стамбул. Історична частина міста прикрашена готичними і романськими соборами, а Кельнський собор є одним з найбільш шанованих у християнському світі місць поховання трьох королів і багатьох видатних людей.
  Витівки диявола
  Символом міста є приголомшливий Кельнський собор, що займає третє місце в світі за висотою з найбільшим дзвоном у світі на ім 'я Петер!

  Місцеві люблять розповідати легенду про те, що в плануванні собору брав участь сам диявол! Передання свідчить, що архітектору собору, Герхарду фон Рілі, з 'явився представник нечистих сил, який зажадав душу архітектора в обмін на креслення.
  І тут підступний план диявола порушила жінка! Щоб врятувати чоловіка, дружина Герхарда закричала по-півнячому на світанку і виграла суперечку, загубивши свою душу. Кажуть, Сатана таки довів архітектора до самогубства...

  Стверджують також, що образа обманутого диявола наклала відбиток на всю подальшу долю споруди - місцеві вірять у те, що як тільки собор буде добудований, трапиться кінець світу. Цікаво, що ремонти і реставрація собору тривають донині і обходяться Німеччині щорічно в 10 мільйонів євро, так що світу ніщо поки не загрожує!
  Батьківщина одеколона
  Хто ж із сучасних людей не знає слова "одеколон"? Але не кожен в курсі, що в перекладі з французької одеколон буквально означає "кельнська вода", так як його винайшов італієць Джованні Марія Фаріна, який живе в Кельні.

  Талановитий італієць вперше змішав розчин спирту, масла апельсина, лимона, мандарина, грейпфрута, бергамота з неролі та кедром і назвав ароматну суміш на честь своєї нової батьківщини, зробивши Кельн відомим у всьому світі містом парфумерів.

  У 1734 році продукцією зацікавився король Пруссії Вільгельм I. Саме тоді Фаріна стає постачальником одеколону для європейської знаті. А французькі офіцери, які поверталися додому після війни підняли попит на цей продукт на своїй батьківщині. Вони помітили, що одеколон дезінфікує рани і маскує запах поту.
  Отже, неодмінно варто відвідати музей одеколона в центрі Кельна і пам'ятати, що "одеколон" - це запатентована марка, а не дешеві парфуми з легким запахом.
  Столиця карнавалів!
  10 лютого 1823 р. було створено Святковий комітет, що керує підготовкою та проведенням карнавалу на Рейні. Цей день і вважається Днем народження німецького карнавалу. Комітет створив і жартівський уряд, що складався з "принца", "діви" і "селянина", які досі головують на всіх карнавальних заходах. За тодішніми правилами, в ньому не брали участі жінки, оскільки в запалі веселощів могли звучати непристойні жарти, явно не розраховані для ніжних жіночих вух. Але німецькі жінки ще в XIX ст. здаватися і не думали і... пробиралися на гуляння в чоловічих нарядах!

  За традицією, Кельнський карнавал стартує 11.11 о 11 годині 11 хвилин з дрібних посиденьок і підготовки. А в лютому окриваються масові гуляння. Починається вуличне свято в "Бабин четвер". Назву дня дав кумедний звичай дам відрізати краватки кавалерам, які зазівалися. Рух транспорту перекривають і вулицями рухаються натовпи ряджених, музикантів і танцюристів. Вони йдуть або їдуть на плотах, прикрашених з фантазією і гумором. З платформ кидають конфетті, солодощі, роздають стаканчики з пивом і вином.
  Шоколадний рай!
  У Кельні є одна пам 'ятка, відвідати яку вважає своїм обов' язком кожен любитель солодощів! Це музей шоколаду. Спокушає той факт, що в цьому музеї на березі Рейну можна не тільки познайомитися з історією і виробництвом шоколаду, але і продегустувати багато його різновидів.
  Ви тільки уявіть: шоколадний фонтан, оранжерея і навіть функціонуюча на Ваших очах мініатюрна фабрика!

  Для початку варто ознайомитися з експозицією, що розкриває секрети розвитку промислового виробництва цього делікатесу, а потім пройти в тропічну оранжерею і подивитися, як вирощуються какао-боби, кавові зерна, ванільні орхідеї і деякі інші рослини.
  А фінальний акорд - дегустація шоколаду на міні-виробництві і з шоколадного фонтану.

  З секретами Кельна нас знайомила Марія Дегтяренко, команда "Баварського дому, Одеса".
  Вчи німецьку мову в аккредитованому центрі Goethe-Institut Ukraine!
  Заповніть, будь ласка, форму і ми зв 'яжемося з Вами по телефону або електронною поштою!
  Рівень, який Вас цікавить
  Напишіть Ваші запитання чи коментар
  Наші новини
  вул. Успенська, д. 60, оф.2 (другий поверх)
  65045 Одеса
  Україна

  +380668611508
  +38048777 06 96

  info@bayernhaus.com.ua
  Нас можна знайти тут:
  Ваші ім`я та прізвище
  Ваш номер телефону
  Адреса електронної пошти
  Напишіть Ваше запитання або залиште коментар