Курси німецької мови для початківців в Одесі:

Все, що Вам потрібно знати про німецьку залізницю - Deutsche Bahn!
Про німецьку пунктуальність
Немає такого німця, який би не лаяв німецьку залізницю (DB)! Ця тема для обурень у Німеччині ще гірша, ніж тема всіх політиків! Німецька статистика підрахувала: кожен п'ятий пасажир німецької залізниці запізнюється.

Але давайте розберемося в німецькій пунктуальності! У німецької залізниці діє «правило шести хвилин»: кожен поїзд, який відхилився на шість хвилин від розкладу, вважається таким, що запізнився. Наївні німці навіть не підозрюють, скільки сюрпризів таїть у собі український варіант!
Отже, чому команда «Баварського дому, Одеса» фанат DB?
Чарівна програма
У DB є мобільний додаток - DB Navigator, який сортує всі маршрути з введеного Вами пункту відправлення А в необхідний пунтк прибуття Б за
* ціною (на один і теж напрямок на одну дату від 19.90 до 185 євро!)
* часу відправлення/прибуття
* кількості пересадок
* часу в дорозі
* дати
У цьому додатку Ви можете придбати квитки навіть дешевше, ніж Вам їх продадуть у терміналі або касі (стояти в касу не рекомендуємо: черги!)
Як бути, якщо запізнюємося на стикування?
Якщо ви купили квиток через додаток і їдете в запізнювальному поїзді, DB надішле Вам СМС про те, що робити, якщо на стикування ви не встигаєте. З нашим експертом на шляху з Берліна до Амстердама інформування було наступним:«Шановна фрау Д., нам дуже шкода, що ми затримуємося на 15 хв. І Ви не встигаєте на пересадку в А. Не виходьте на станції С, проїдьте до Д. Там пройдіть на платформу номер 7 і зайдіть в поїзд номер... в А. Вибачте за незручності!»

От ви б пробачили?! Ми вже пробачили!
Приємним бонусом є і той факт, що в разі затримки Вам можуть запропонувати пересісти на більш швидкісний і дорогий потяг (ICE) без жодної доплати.
Що робити, якщо зв'язку немає?
Якщо ви купили квиток в касі і у системи немає з Вами зв'язку, запитайте контролера, якщо ви не встигаєте на стикування. Він перевірить і люб'язно підкаже, де вийти і на який поїзд пересісти, не змінюючи квиток.

Вважається нормальним, якщо контролер поїзда зв'яжеться з машиністом поїзда, на який порушується стикування і уточнить, чи не зможе той затриматися з виїздом на кілька хвилин! (І це не фантастика, перевірено на особистому досвіді.)
Головне - зарезервувати місце!
Не у всіх квитків на німецькі поїзди є місця: найчастіше при купівлі Ви просто вибираєте клас і комфортність вагона. Якщо Ви їдете на регіональних поїздах і електричках, то місце Ви вибираєте, вже увійшовши у вагон. Але важливо пам'ятати, що в ранкові і вечірні години, а також у п'ятницю після обіду і в неділю ввечері вагони можуть бути переповнені - багато німців саме в цей час відправляються на роботу або додому з сусідніх міст.

У швидкісних поїздах ICE бажано при купівлі квитка забронювати собі місце. Тоді Вам не доведеться звертати увагу на датчики, розташовані над кріслами, - на них зазначено, на якому проміжку це місце вже заброньовано іншим пасажиром.
Поки місце вільне, ви можете ним скористатися, якщо їдете без броні.
Як подорожувати дуже дешево!
Німецька залізниця пропонує масу варіантів економії для тих, хто не любить витрачати на переїзди великі гроші.

Крім звичайних проїзних на місяць і на рік за пільговими тарифами, є ще й нічні квитки, квитки для групового проїзду, що включають компанію з декількох осіб/сім'ю, тварин і велосипеди в певні години, на вихідних або на території окремої федеральної землі або регіону.
Обов'язково звертайте увагу на такі квитки, як
* Wochenend-Ticket
* Super Sparpreis-Ticket
* Länder-Ticket
* Quer-durchs-Land-Ticket

Приємних Вам подорожей, друзі!
Секрети німецької залізниці нам повідала Марія Дегтяренко, команда «Баварського дому, Одеса».
Вчи німецьку мову в аккредитованому центрі Goethe-Institut Ukraine!
Заповніть, будь ласка, форму і ми зв 'яжемося з Вами по телефону або електронною поштою!
Рівень, який Вас цікавить
Напишіть Ваші запитання чи коментар
Наші новини
вул. Успенська, д. 60, оф.2 (другий поверх)
65045 Одеса
Україна

+380668611508
+38048777 06 96

info@bayernhaus.com.ua
Нас можна знайти тут:
Ваші ім`я та прізвище
Ваш номер телефону
Адреса електронної пошти
Напишіть Ваше запитання або залиште коментар