Німецький культурний центр

БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "БАВАРСЬКИЙ ДІМ, ОДЕСА"
Про нас
Німецький культурний центр був створений при благодійному фонді "Баварський дім, Одеса" в 1993 році Баварським міністерством з питань праці, соціального забезпечення, сім 'ї та жінок. Сьогодні засновником є благодійне товариство "Клуб друзів Баварського дому Одеса", зареєстроване в Мюнхені.

Вже понад 20 років ми є акредитованим партнером Goethe-Institut Ukraine і нашою метою є підтримка культурного діалогу між Україною та Німеччиною шляхом культурних та освітніх програм.
Ми відкриті для всіх представників культури і творчих професій а також любителів мистецтва, зацікавлених у контактах і проєктах з Німеччиною.
Напрямки нашої діяльності
Кіно

У рамках наших проєктів (кінофестивалів і майстер-класів для любителів кіно і фахівців зі сфери кіноіндустрії) ми прагнемо познайомити всіх, хто цікавиться кіно, з класикою і сучасністю німецького кінематографа.
Образотворче мистецтво
Завдяки співпраці з міжнародними організаціями, культурними фондами та інститутами ми проводимо навчальні майстер-класи, тренінги та виставки німецьких художників, фотографів і творчих об 'єднань.
Музика

У рамках підтримки різноманітних міжнародних і локальних фестивалів класичної та сучасної музики ми привозимо в Україну з концертами видатних німецьких музикантів і колективи, що працюють у різних музичних напрямках.
Література і журналістика
Наші проєкти з німецькими авторами та провідними журналістами покликані сприяти літературному діалогу між Німеччиною та Україною та знайомити читацьку аудиторію України з сучасними німецькими авторами та новими тенденціями в професійній журналістиці.

Театр і танець
У фокусі наших проєктів - різноманітні театральні форми: від театру тіней, до театру імпровізаці та танцювального перфомансу. Арт-резиденції та сценічні лабораторії, семінари та театральні постанови - ми створюємо творчий простір для українсько-німецького культурного діалогу.
Мода і дизайн

Сучасні тенденції та креативні пошуки художників різних країн, способи їх реалізації та просування в сучасному світі конкуренції та дигіталізації, нестандартні образи та нова функціональність - предмет міжнародної дискусії наших проектів.
Дізнатися більше
про "Баварський дім, Одеса"
Детальна інформація про всі напрямки діяльності: німецька мова, німецька бібліотека, економіка, соціальна робота
Наші партнери в рамках культурного співробітництва
в Україні та за її межами
Посольство ФРН в Україні
Goethe-Institut Ukraine
IfA- Інститут Міжнародних відносин (Німеччина)
Міністерство закордонних справ Німеччини
Баварська державна канцелярія
Почесний консул ФРН в Одесі
Одеський музей західного і східного мистецтва
Музей сучасного мистецтва Одеси
Одеська обласна філармонія
Одеський державний академічний театр опери та балету
Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського
Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова

Вчи німецьку мову в аккредитованому центрі Goethe-Institut Ukraine!
Заповніть, будь ласка, форму і ми зв 'яжемося з Вами по телефону або електронною поштою!
Рівень, який Вас цікавить
Напишіть Ваші запитання чи коментар